Srpen 2008

Nazdar

28. srpna 2008 v 12:35 | Kozel
Tento blog je testovací blog stránky této.

1 Školní den

28. srpna 2008 v 12:31 | Kozel
Dnes náš Naruto se chystá na školu proteže zítra je první školní den. Ale náš Naruto šel už do 8.třídy. Jak Naruto si jentak chystal pomůcky tak najednou si vzpoměl že si zapoměl koupit penál. No a musel jít do města jenže se náš Naruto bál že v obchodech strašný fronty a taky že byly náš Naruto čekal 30 minut na penál. No a jak už jměl vše zbaleno tak šel si dát dobrou večeři Naruto šel do restaurace Pod zámkem. Vybíral jsem si pečlivě a vybral jsem si Rajskou a polévku Česnečku. Po dobré večeři jsem šel domů se vyspat na můj školní den. Ráno jsem si dal můj oblíbený rámen a neveděl jsem jestli mám jet na kole nebo jít pěšky a nebo autobusem do školy. Tak jsem si vybral kolo protože přece jenom bych si mohl vybrat dobrou lavici. A jak jsem jel tak kolem mě projížděl autobus a jak jsem na nějk koukal bylo v něm narváno. Po dlohé cestě do školy jsem byl samozřejmě první ve třídě a asi minuta tak jsem přišel Saske potom...... A nakonec jsem si vybral, před vyučováním jsem si poslouchal Sum 41 a Likin park. No a přišel učitel. A jako první hodinu jsme měli Fyziku potom Matiku Češtinu Angličtinu Zeměpis Výtvarnou výchovu a Tělocvik po škole byl Saske a Já dvy šprímalové po škole a opisovali jsme za Trest jednu stránku z učebnice. A vy se asi ptáte co jsme udělali. Noooooo protože učitel nepřišel včas tak jsme nahoru u dveří dali houbu aby mu spadla na hlavu i když to višlo a nevděl kdo to byl tak to poznal protože jediný i dva jsme se smáli. A po škole šel Sasuke ke mě a šli jsme si zahrát na PS3 video hru. Potom až Saske odešel byl už koro večer a já jsem si musel udělat Dú Domácí úkoly. No a byl večer a šel jsem spát. Konec

tajné setkání

5. srpna 2008 v 19:39 | Kozel
Naruto se dnes probudil nasnídal se a šel si udělat svoji tajnou misi.Šel do lesa a vtu chvíli potkal Kibu s Akamarem a zeptal jse Kibi co tady dělají? Naruto víš řekl jsem Shinovi ať jde pro vodu, chceme totiž umýt Akamara ale on na druhou stranu se chce mazlit. Víš? Jo tak čau já musím jít. Čau Naruto! Haf! Naruto si říká sám pro sebe:No musím asi ještě ujít kilometr aby si mě nikdo nevšiml!!!
O 3minuty později No konečně už jsem to ušel! Tak jdu na věc. Kde sí????? No už jsem tě slyšel Naruto. Je, čau Sai. Ahoj Naruto. Tak Sai poběžíme ke Kibovi a zpět jasný?? Jo jasný. Takže tři dva.... Počkej Počkej poběžíme na teď že ?? Jo!! 3 2 1 TEĎ.(už běží) heheheh porazím tě Sai! No to bych si nebyl tak jistý Naruto už jsem o 1 metr před tebou. No a co 1 metr nic neznamená. Tamhle je Kiba s Akamarem! Akamaru! Hele Naruto a Sai běží na nás, co chcou udělat? Asi nám zkazit koupání pryč!!!! Shino už jsi tu? Jo vždyt mě vidíš no poběž proč koukej! Aha. Počkej Kibo my běžíme závod ! Aha! Tak stůj Shino! No Naruto už je otočka !Hmmm Kibo komu fandíš? Narutovi. A ty Shino? Taky Narutovi. A Naruto pěkně Sprintujë se Saiem.
A před cílem Naruto řekne: To je ženská co Sai? Kde? Vtu chvíly se Sai zastaví.Joooooooooooooo řekne Naruto. Co se stalo Naruto? Jsem v cíli! Sai pro sebe si říká a to jeden metr!
KONEC

Ahoj nový design

5. srpna 2008 v 19:02 | Kozel
Je tu docela pěkný nový design pa


Ahoj

4. srpna 2008 v 20:30
Tento blog je testovací blog stránky této.