tajné setkání

5. srpna 2008 v 19:39 | Kozel
Naruto se dnes probudil nasnídal se a šel si udělat svoji tajnou misi.Šel do lesa a vtu chvíli potkal Kibu s Akamarem a zeptal jse Kibi co tady dělají? Naruto víš řekl jsem Shinovi ať jde pro vodu, chceme totiž umýt Akamara ale on na druhou stranu se chce mazlit. Víš? Jo tak čau já musím jít. Čau Naruto! Haf! Naruto si říká sám pro sebe:No musím asi ještě ujít kilometr aby si mě nikdo nevšiml!!!
O 3minuty později No konečně už jsem to ušel! Tak jdu na věc. Kde sí????? No už jsem tě slyšel Naruto. Je, čau Sai. Ahoj Naruto. Tak Sai poběžíme ke Kibovi a zpět jasný?? Jo jasný. Takže tři dva.... Počkej Počkej poběžíme na teď že ?? Jo!! 3 2 1 TEĎ.(už běží) heheheh porazím tě Sai! No to bych si nebyl tak jistý Naruto už jsem o 1 metr před tebou. No a co 1 metr nic neznamená. Tamhle je Kiba s Akamarem! Akamaru! Hele Naruto a Sai běží na nás, co chcou udělat? Asi nám zkazit koupání pryč!!!! Shino už jsi tu? Jo vždyt mě vidíš no poběž proč koukej! Aha. Počkej Kibo my běžíme závod ! Aha! Tak stůj Shino! No Naruto už je otočka !Hmmm Kibo komu fandíš? Narutovi. A ty Shino? Taky Narutovi. A Naruto pěkně Sprintujë se Saiem.
A před cílem Naruto řekne: To je ženská co Sai? Kde? Vtu chvíly se Sai zastaví.Joooooooooooooo řekne Naruto. Co se stalo Naruto? Jsem v cíli! Sai pro sebe si říká a to jeden metr!
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama